Parníky Praha Parníky Praha Parníky Praha Parníky Praha Parníky Praha Parníky Praha

Akce na parníku

Jedinečné zážitky můžete každý den, po celý rok prožívat na palubě našich parníků. Ať už hledáte příhodné místo pro firemní akce, večírek, školení či teambuilding, nebo se má jednat o tak jedinečnou událost jako je svatba – prostředí parníku je pro vás ideální volbou. Plavidlo pro vás připravíme a nazdobíme, postaráme se i o občerstvení a zábavný program. Naprosté soukromí, atraktivní prostředí lodi a úchvatné výhledy se postarají o nezapomenutelnou atmosféru.

Firemní akce na parníku

Lámete si hlavu s originálním a přitom důstojným prostředím pro vaši firemní akci? Firemní večírek na parníku poskytuje naprosté soukromí, perfektní atmosféru a veškerý komfort. To vše navíc s kouzelnými výhledy na Prahu. Dejte nám vědět, jakou máte představu, a my všechno zařídíme za vás. Výzdobu lodi, lahodné občerstvení, zábavný doprovodný program, příjemnou hudbu i taneční parket. Firemní akce na parníku je to nejzábavnější, co můžete svým zaměstnancům či klientům nabídnout.

Firemní školení na parníku

Naprosté soukromí a přitom příjemné prostředí pro jakékoliv firemní školení naleznete na palubě našeho parníku. Na lodi je k dispozici mimo jiné projektor a perfektní ozvučení celého plavidla, což vám jistě usnadní vaši práci. Na vaše přání zajistíme také občerstvení formou rautu či bufetu, výzdobu parníku a případně doprovodný program pro uvolnění atmosféry. Firemní školení na parníku představuje atraktivní a komfortní prostředí s maximem soukromí a úchvatnými výhledy, které vaši posluchači ve chvilkách volna jistě velmi ocení.

Svatby na parníku

Svatba na lodi bude vaším nejromantičtějším dnem. Pohádkové prostředí s kulisou historické Prahy, dokonalé soukromí a obřad přímo na palubě - co víc si přát? Postaráme se o slavnostní výzdobu lodi, hudbu i program přesně dle vašeho gusta. Řekněte si své „Ano“ romanticky na vlnách Vltavy – třeba přímo u Karlova mostu nebo Národního divadla! Po obřadu můžete na palubě lodi nadále pokračovat v oslavách, slavnostní hostině a bujarém večírku. Vaši originální svatbu na parníku vám budou připomínat netradiční svatební fotografie s úchvatnou kulisou města a řeky.

Teambuilding na parníku

Neobyčejný zážitek, zábavu, dokonalé soukromí a relax na vlnách Vltavy. To vše představuje teambuilding na parníku. Kde jinde byste lépe rozvíjeli týmové ducha svých zaměstnanců než právě na palubě lodi? Obklopeni nejkrásnějšími panoramaty staré Prahy, v klidu a naprostém soukromí, si můžete vychutnat nejen firemní aktivity, ale také atraktivní doprovodný program a výborné občerstvení, které pro vás, na základě vašich požadavků rádi připravíme.

Firemní večírek na parníku

Překvapte své zaměstnance i obchodní partnery originální akcí! Firemní večírek na parníku se jistě zapíše do historie. Komfort, atraktivní prostředí, nádherné výhledy i absolutní soukromí – to všechno naleznete na palubě naší lodi. Podle vašich požadavků nazdobíme plavidlo a postaráme se o libovolný doprovodný program. Hostům bude k dispozici občerstvení formou rautu, švédských stolů či menu v restauraci, zábavu obstará živá i reprodukovaná hudba a tancechtiví účastníci zcela jistě využijí taneční parket. Firemní večírek na parníku je jedinečný způsob, jak zapůsobit.