Parník Vltava

Nejkrásnější historický parník, který můžete v Praze na Vltavě spatřit. Byl postaven roku 1940 v Praze a spolu s parníkem Vyšehrad patří k  posledním dvěma historickým kolesovým parníkům u nás. Od roku 2013 je zapsaný mezi kulturní památky České republiky. 

Parník provozuje Pražská paroplavební společnost na vyhlídkových a restauračních plavbách v Praze a tradičních plavbách na Slapy a Mělník. Během plavby nebo soukromého pronájmu můžete využít jeho restauraci, kavárnu a bar, stejně jako soukromý salonek a částečně krytou vyhlídkovou palubu. Parník je dlouhý 53 metrů a široký 5 metrů, jeho maximální kapacita je 200 osob.

 

Parník Vyšehrad

Největší a nejstarší historický parník, který spolu s parníkem Vltava patří ke dvěma posledním kolesovým parníkům u nás. Byl postaven roku 1938 a od roku 2013 patří mezi kulturní památky České republiky. Nedávná celková rekonstrukce mu navrátila jeho původní krásu a ráz.

Parník Vyšehrad vlastní a spravuje Pražská paroplavební společnost a je možné si ho rovněž pronajmout pro soukromé účely, jako jsou firemní a společenské akce, oslavy, konference apod. K dispozici je restaurece, kavárna, vinárna, bar a samozřejmě také lodní salony a vyhlídkovou slunnou palubu. Celková kapacita parníku, který měří 62 m na délku a 6 m na šířku, činí 350 osob.

 

Loď Grand Bohemia

Nádherná motorová loď nejvyšší třídy, která nemá v Praze obdoby. Pluje na vyhlídkových okružních plavbách a restauračních plavbách po celý rok. Je zastřešená posuvnou skleněnou střechou, která umožňuje variabilní uspořádání paluby.

Loď Grand Bohemia je s kapacitou až 550 osob jako stvořená pro velké firemní akce a společenské události. Díky klimatizaci a vyhřívání může plout celoročně.

 

Loď Bohemia Rhapsody

Moderní motorová loď s prosklenou střechou a elegantním designem, je v Praze vyhledávanou atrakcí. Pluje na pravidelných vyhlídkových plavbách a plavbách s občerstvením. Loď je klimatizovaná i vyhřívaná a pluje celoročně.

Kapacita lodi Bohemia Rhapsody je maximálně 200 osob. Je možné si ji pronajmout pro soukromé akce.

 

Loď Agnes de Bohemia

Další z řady moderních prosklených lodí s posuvnou střechou, která je rovněž klimatizovaná a vyhřívaná. Celoročně pluje v Praze na vyhlídkových plavbách a konají se na ní firemní akce a soukromé oslavy.

Kapacita lodi Agnes de Bohemia Rhapsody je 100 osob.

 

Loď Lužnice

Luxusní motorová loď s mahagonovým interiérem a stylovým vybavením. Nejčastěji na ní můžete plout na večerní gurmánské plavbě zvané Sladká Praha.

Loď má hlavní salon, salonek a částečně otevřenou palubu s baldachýnem. Kapacita lodi, kterou si lze také pronajmout, činí 48 míst. Nechybí ani klimatizace a vyhřívání.

 

Loď Šumava

Loď Šumava patří mezi restaurační motorové lodě, které plují na vyhlídkových plavbách v centru Prahy i na výletech za její hranice.

Plně vybavená loď s velkým restauračním salonem a kapacitou až 300 osob je také vhodná pro velké firemní akce, konference nebo soukromé pronájmy. Na lodi jsou kromě restaurace také dva salonky a prostorná otevřená horní paluba. Při koktejlovém nebo rautovém uspořádání stolů se na loď vejde pohodlně 150 osob.

 

Loď Cecílie

Cecílie je motorová loď s kapacitou až 400 míst. Její velkou výhodou je prostorná a členitá paluba. Pluje na okružních plavbách Prahou, stejně jako na tradiční plavbě na Slapy.

Rovněž je k dispozici pro soukromé pronájmy spojené s firemními akcemi, školeními, teambuildingy nebo různými společenskými událostmi.

 

Loď Labe

Komfortní motorová loď střední velikosti, na kterou se můžete nalodit na vyhlídkových plavbách Prahou. K dispozici je velký lodní salon a malý salonek ve špičce lodi, celkem s kapacitou až 80 osob.

Loď Labe má po rekonstrukci příjemné moderní prostředí, je klimatizovaná a vyhřívaná. Bývá často pronajímána pro svatby, soukromé oslavy a menší firemní akce.

 

Loď Valencia

Motorová loď střední velikosti s maximální kapacitou 90 osob. Na její palubě můžete využít velký lodní salon, salonek ve špičce lodi a částečně zastíněnou horní otevřenou palubu

Loď Valencia pluje historickým centrem Prahy na pravidelných plavbách a plavbách spojených s gastronomií. Lze si ji také pronajmout na rozličné akce soukromého a firemního charakteru.